Ochrona prawna dziecka, Poznań


Cena do uzgodnienia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zatroskanych rodziców będących Naszymi stałymi klientami poszerzyliśmy usługi Naszej Agencji o "bezpieczeństwo dziecka".
Najczęściej do przestępstw wobec najbliższych a w szczególności wobec dziecka dochodzi w najbliższym otoczeniu i zazwyczaj z rąk osób bliskich. Dlatego też Nasi detektywi są specjalnie uczuleni i szkoleni w dbaniu o bezpieczeństwo "bliskich" a w szczególności dzieci. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje ażeby w sposób natychmiastowy zlokalizować źródło zagrożenia i je zneutralizować. Co dziennie myślimy o bezpieczeństwie osób nam najbliższych. Zagrożenia to nie tylko porwania, przemoc fizyczna czy seksualna ale przede wszystkim przemoc psychiczna i zagrożenia płynące z internetu. Chcecie Państwo tego uniknąć? Możemy szybko i bezpiecznie zweryfikować na ile Twoje dziecko przestrzega wpajanych mu przez Was rodziców zasad bezpieczeństwa? Czy w praktyce zastosuje się Ono do powtarzanego mu ciągle „nie rozmawiaj z nieznajomymi”, a także: "unikaj złego towarzystwa" ? Nie tylko "małe" dzieci są narażone na niebezpieczeństwo ale przede wszystkim dorastające dzieci. Statystki są bezwzględne i obnażają jak "młodzi" ludzie spędzają czas: alkohol, narkotyki, dopalacze, seks za pieniądze. Zapracowani rodzice nie mogą być wszędzie i mieć pełnej kontroli nad życiem swoich pociech ale mogą temu zaradzić i skorzystać z Naszej najnowszej oferty i w pełni upewnić się na ile bezpieczne jest jego dziecko.Nic nie zastąpi zaufania wobec własnego dziecka ale nie zapominajmy jeden błąd Naszego dziecka może go kosztować strasznymi konsekwencjami na całe życie, chrońmy Nasze dzieci i eliminujmy zagrożenia z ich życia.
Taką usługę możemy przeprowadzić według scenariusza dopasowanego do danej sytuacji i tak w wyznaczonym przez rodziców miejscu pracownik Naszej Agencji będzie starał się nawiązać kontakt z dzieckiem i w trakcie ewentualnej rozmowy zweryfikować jego postępowanie. Przebieg akcji będzie jednocześnie nagrywany i obserwowany przez rodziców a także Naszego psychologa, z możliwością przerwania w każdym momencie. Chcesz wiedzieć jak bawi się Twoja pociecha i z kim w czasie sobotniego wieczoru? Czy zażywa używki, czy ma "szemrane" towarzystwo, sprawdzimy to za Ciebie i udokumentujemy wszystko a następnie w obecności Naszego psychologa przeprowadzimy rozmowę wskazujące niebezpieczeństwa. Drogi rodzicu sprawdź sam czy Twoje dziecko dba o własne bezpieczeństwo zanim zrobi to ktoś inny! Podejmijmy wspólne działa ażeby zapobiec ewentualnej tragedii. Jeżeli jednak uważasz, że Twoi bliscy potrzebują pełnej ochrony zapraszamy do zakładki "OCHRONA VIP".

Polska, Poznań
 
 


Liczba wyświetleń strony: 347